لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج


موسسین زمانی که شرکت را به ثبت می رسانند می توانند بر اساس مواد اساسنامه اقدام به تغییراتی در شرکت نمایند .این تغییرات ممکن است بنا بر دلایلی انجام شود الزامی است که در چارچوب مواد اساسنامه باشد و غیر از آن امکان پذیر نیست .بدین صورت که معمولا اعمال نمودن تغییرات برای شرکتها مانعی ندارد.

ثبت شرکت در تبریز - ثبت شرکت تبریز

در جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در تبریز - ثبت شرکت تبریز می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

الزامی است که موسسین کلیه تغییراتی که قرار است اعمال شود در مرجع ثبت شرکتها به ثبت برسانند. ارائه و ثبت این تغییرات با تنظیم صورتجلسه و رعایت نمودن اصول و ضوابط قانون تجارت و از سمت هیئت مدیره به مرجع ثبت می باشد.

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

رایج ترین تغییراتی که انجام میشود تغییر آدرس شرکت در کرج می باشد . زمانی که ثبت شرکت در کرج به پایان رسیده باشد می توانید اعمال تغییرات را انجام دهید . بدین منظور که زمانی که در اساسنامه شرکت محلی به عنوان محل فعالیت و مرکز اصلی معرفی شده باشد بر اساس دلایلی ممکن است تغییر کند و الزامی است که این تغییر محل و یا تغییر آرس را به مرجع ثبت شرکتها اعلام نمایند .

بنابراین در این مقاله شرایط اعلام تغییر آدرس پس از ثبت شرکت را بررسی می نماییم :

می توانید جهت اعمال تغییر ات آدرس شرکت صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده را تنظیم و ثبت نموده ، لازم به ذکر است که جهت تغییر آدرس شرکت در بنده 3 اساسنامه شرکتهای سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود به هیئت مدیره شرکت سپرده شده است . این مورد بدین معنی می باشد که هیئت مدیره بر اساس اختیاراتی که دارد می تواند آدرس شرکت را به هر محلی که صلااح بداند تغییر دهد و حتی شعباتی نیز برای شرکت ایجاد نماید.باید به این نکته توجه کرد که اختیار تغییر آدرس توسط هیئت مدیره الزامی است که در اساسنامه و یا مجمع عمومی فوق العاده عنوان شده باشد.

اینگونه تغییرات و اعمال آن نیاز به تجربه دارد می توانید با مشاروان و متخصصات وکیل ثبت تغییرات شرکت در زمینه ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازمه را کسب نمایید.

استعلام نام شرکت - سامانه استعلام نام شرکت

برای مطالعه بیشتر درباره استعلام نام شرکت - سامانه استعلام نام شرکت می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت تغییر آدرس شرکت

  1. ارائه دادن مدارک اصلی و ثبتی شرکت.
  2. تنظیم صورتجلسه تغییر آدرس که به امضای سهامداران و اعضا هیئت میدره انجام شود.
  3. بر اساس نوع تغییرات به عنوان تغییر آدرس شرکت کلیه مدارک مربوط آن الزامی می باشد.
  4. بر اساس نوع قالب ثبتی شرکت تغییر ادرس نیز متفاوت می باشدو هر قالب ثبتی تغییرات و تنظیم صورتجلسه مخصوص به خود دارد . در این مقاله به بررسی رایج ترین قالب ثبتی شرکت پرداخته می شود.

نام تجاری - انتخاب نام تجاری 

در جهت مطالعه بیشتر درباره نام تجاری - انتخاب نام تجاری  می توانید به مقاله آن مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

مراحل تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج

روش تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج بدین صورت است که در مجمع عمومی فوق العاده جلسه ای تشکیل می گردد و براساس موضوع تغییر آدرس شرکت مبحث گفتگو انجام می شود و نیز صورتجلسه تنظیم می شود در پایان کلیه اعضا شرکت با قید کردن مقدار سهام خود باید آنرا امضا نمایند.

در صورتی که تعداد شرکا زیاد باشد مطابق با ماده 109 قانون تجارت، هیأت نظار انتخاب شده و اسامی اعضای هیأت نظارت در صورتجلسه تنظیمی درج می گردد و آنها باید صورتجلسه را امضا کنند. این صورتجلسه باید حداکثر یکماه بعد از تاریخی که مجمع تشکیل شده به وسیله اعضای شرکت یا وکیل رسمی آن به اداره ثبت شرکتها تحویل داده شود و ثبت گردد.

هر زمان اختیار تغییر محل شرکت در اساسنامه ی آن به هیأت مدیره داده شده بود، هیأت مدیره باید صورتجلسه ای در رابطه با ثبت تغییر محل تنظیم نمایند و اگر تغییر محل از یک شهرستان به شهرستان دیگر صورت بگیرد پرونده شرکت مربوطه مطابق بادرخواست هیأت مدیره و تنظیم و تصویب صورتجلسه به شهرستان مربوطه ارسال می شود.

اسم شرکت با مسئولیت محدود

برای مطالعه بیشتر درباره اسم شرکت با مسئولیت محدود می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

هزینه تغییر آدرس شرکت در کرج

تغییر آدرس شرکت مستلزم تنظیم صورتجلسه ای می باشد که به همراه هزینه های چاپ و انتشار در روزنامه رسمی به غیر از روزنامه کثیرالانتشار محاسبه می شود که 50در صد از مبلغ را به صورت پیش پرداخت و 50درصدی را که باقی مانده است را در آخرکار پرداخت خواهید کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مشاوران و کارشناسان وکیل ثبت تغییرات شرکت تماس بگیرید.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

مراحل تغییر آدرس شرکت سهامی

ابتدا تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و تنظیم نمودن صورتجلسه ای که به امضای هیئت مدیره رسیده باشد.

کد کرج - اخذ ایران کد در کرج

برای مطالعه بیشتر درباره کد کرج - اخذ ایران کد در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

رعایت نمودن تشریفات دعوت بر اساس قانون تجارت و هم چنین اساسنامه شرکت باید باشد . زمانی که در اساسنامه شرکت قید شود که هیئت مدیره مسئولیت آن را دارد که بر اساس دلایلی اقدام به تغییر آدرس نماید باید صورتجلسه ای را تنظیم نماید . ممکن است که این تغییر آدرس از شهرستانی به شهرستان دیگری باشد که این مورد نیز هم باید به درخواست هیئت مدیره و تنظیم صورت جلسه انجام شود .  

به طور کلی هر شرکت برای انجام تغییر آدرس شرکت و به ثبت رساندن آن باید مراحل ذیل را انجام دهند :

صورتجلسه را تنظیم نموده و الزامی است که شرکا ی شرکت ذیل اوراق آن را امضا نمایند .

به سامانه ثبت شرکتها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir مراجعه نموده و تغییر آدرس شرکت را اعلام نمایید .

مدارک را می توانید در سامانه همراه ورود اطلاعات بارگذاری نمایید و اطلاعاتی که در سامانه از متقاضی می خواهد درج نمایید

در پایان ثبت صورتجلسه تغییر آدرس ارسال مدارک از طریق پست به اداره ثبت شرکتها

مراجعه به اداره ثبت شرکت ها و پرداخت هزینه های قانونی مقرر جهت اخذ آگهی تغییرات

پرداخت هزینه روزنامه و صدور اگهی

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

رایج ترین تغییراتی که انجام میشود تغییر آدرس شرکت در کرج می باشد . زمانی که ثبت شرکت در کرج به پایان رسیده باشد می توانید اعمال تغییرات را انجام دهید .

تغییر موضوع فعالیت شرکت در کرج

مقوله تعیین موضوع شرکت یکی از مهم ترین و بنیادی ترین مبحث ها در تاسیس و راه اندازی شرکت است در این مقاله به توضیحات بیشتری در مورد تغییر موضوع شرکت مطالعه نمایید .

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

در صورتی که شرکت در کرج در طول حیات خود نیازمند این باشد که تغییراتی را انجام دهد در هر زمانی می توان به منظور آن تغییر مبادرت کرد. بدین منظور می توان صورتجلسه ای تغییرات شرکت در کرج را به صورت اینترنتی ثبت نمود که در این مقاله مطالعه می نمایید .

نحوه تغییر نام شرکت در کرج

جهت تغییر دادن نام شرکت در کرج الزامی است که مراحلی را به صورت قانونی در اداره ثبت شرکت ها به انجام برسانید که منوط به رعایت قوانین و ضوابط قانون تجارت می باشد

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت د ر کرج

برای اعمال تغییرات شرکت و ثبت آن تغییرات باید در ابتدا صورتجلسه ای تنظیم شود که در این مقاله به نحوه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج پرداخته می شود

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده

باتوجه به قالبهای شرکت های تجاری در ابتدا به گونهای از صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت با مسئولیت محدود در کرج می پردازیم

انحلال شرکت تعاونی در کرج

در مواردی که اتحادیه تعاونی یا شرکت با تصمیم­ گیری مجمع عمومی فوق العاده منحل می­شود باید صورتجلسه آن در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد در این مقاله از روش ها انحلال تعاونی اطلاعاتی قید شده است لطفا مطالعه نمایید

تغییر آدرس شرکت سهامی خاص در کرج

تغییر آدرس در شرکت سهامی خاص در کرج بر اساس صورتجلسه ی مجمع عمومی فوق العاده قابل انجام می باشد

ثبت تغییرات شرکت در کرج

پایدار ماندن شرکت در کرج و ثبات آن منوط به ایجاد تغییراتی است که به ساماندهی آن کمک کند. بدین صورت که ثبت نمودن شرکت در اداره ثبت شرکتها بعد از اینکه به پایان رسید می توانند موسسین آن اقدام به تغییراتی در متن اساسنامه بدهند.

انواع تغییرات شرکت در کرج

پس از تاسیس و راه اندازی شرکت در کرج این امکان وجود دارد که موسسین (سهامداران) تصمیم به ایجاد تغییراتی در شرکت بگیرند در شرکت تجاری در ایجاد تغییرات شرکت مواردی مختلفی را می توان تغییر داد که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟