لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

زمان ثبت شرکت در کرج


منعقد کردن پیمانی که دو و یا چند شریک در کنار هم تصمیم می گیرند که بر اساس تجربه و توانمندیهایی که دارند شرکت را تأسیس کنند . بدین صورت که با داشتن هدفی مشخص و بدست آوردن سود دهی و پیشرفت کاری می توانند این پیمان را پایدار نمایند . جهت رسمی شدن شرکت و شناخته شدن از اقدامات اصلی ، ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها می باشد.

آن مسئله که در ثبت شرکتها برای موسسین بیشتر مهم می باشد که مدت زمان ثبت شرکت در کرج به چه صورت است و چه زمانی طول می کشد تا بتوانند ثبت شرکت خود را انجام دهند.در پاره ای از موارد زمان از اهمیت خاصی برخوردار می باشد چرا که اگر در یک تایم مشخص موفق به انجام ثبت شرکت نشوید ممکن است قراردادی را از دست بدهید یا موفق به دریافت تسهیلات در یم زمان تعیین شده نشوید.

پیش از ثبت کردن شرکت باید در نظر داشته باشید نوع فعالیت شرکت و خدماتی که باید ارائه شود چیست.اینکه شرکت از نوع تضامنی ،مسئولیت محدود و یا سهامی خاص می باشد.

جهت انجام ثبت شرکت می بایست مدارک ثبت شرکت تکمیل شود مانند کپی مدارک شناسایی اعضا که دو روز برای این مرحله مورد نیاز است. کلیه ی مشخصات شرکت باید در سایت ثبت شركت ها ثبت شده و کلیه ی مدارک ثبتی مانند اساسنامه، اظهارنامه، شرکتنامه، و صورتجلسات ثبت شرکت آماده می گردد.که دو روز نیز این مرحله زمان میبرد.

به این ترتیب در قسمت مربوط به سامانه ی ثبت شرکت ها ، ثبت خواهد شد.

در مرحله بعد نام های پیشنهادی برای نام شرکت، به ترتیب الویت باید ثبت شود. برای انجام این مرحله نیز سه روز زمان در نظر گرفته شده.

همزمان با انجام مراحل ذکر شده اعضاء شركت باید مراحل اخذ سوء پیشینه را انجام دهند و به پلیس +١٠ مراجعه كنند که این مرحله نیز٧ روز به طول خواهد کشید.

برای ثبت شرکت سهامی خاص در این ٧ روز باید ٣٥٪ از سرمایه ی شرکت به حساب شرکت واریز شود و تاییدیه دال بر واریز مبلغ را دریافت نمایند.

چنانچه نام شرکت تایید شد و اوراق ثبتی تایید گردید باید برای امضا آن اقدام شود كه ٣ روز طول خواهد کشید.سپس مدارک برای اداره  ثبت شرکت ها ارسال گشته که سه روز زمان مورد نیاز می باشد.

اگر که مدارک کامل و بدون نقص باشد در روزنامه رسمی آگهی صادر می شود. که تقریبا 17 روز کاری طول خواهد کشید.سپس آگهی ثبت به چاپ می رسد كه چهار روز کاری زمان خواهدد برد.

روند ثبت شرکت در صورت تکمیل بودن مدارک و نداشتن هرگونه مشکلی در کل 30 روز کاری طول خواهد کشید. البته این امکان وجود درد که بر اثر قطع شدن سایت اداره ثبت شرکت ها و یا تغییر در قوانین و مقررات ثبت شرکتها زمان طولانی تری را در بر بگیرد.

در جهت مطالعه ی بیشتر در مورد انواع موسسات غیرتجاری در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه کنید و مقاله را مطالعه کنید.

اما چه مدت زمانی برای ثبت شرکت مورد نیاز است ؟

بعد از اینکه امور اولیه ی شرکت مانند تعیین شرکاء و یا سهامداران یک شرکت و تعیین هیئت مدیره ی شرکت صورت گرفت باید نسبت به ثبت اینترنتی شرکت اقدام شود،با انجام امور و مراحل ثبت اینترنتی و در صورت صحت و کامل بودن مدارک ثبت نام تایید نهایی نام شرکت بعداز 24 الی 48 ساعت کاری تعیین شده و اوراق ثبتی شرکت را می توان چاپ کرد.
سپس موسسین باید اوراق ثبتی شرکت را در دو رونوشت امضاء نمایند و با سایرمدارک مورد نیاز به اداره ثبت شرکتها ارسال شود.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان وکیل ثبت تغییرات شرکت در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک ثبت شرکت در کرج

جهت رسمی نمودن شرکت در کرج ثبت آن را در اداره ثبت شرکتها با ارائه دادن مدارک و مستنداتی مبنی بر فعالیت شرکت و مشخصات اعضا ارائه دهند

زمان ثبت شرکت در کرج

آن مسئله که در ثبت شرکتها برای موسسین بیشتر مهم می باشد که مدت زمان ثبت شرکت در کرج به چه صورت است و چه زمانی طول می کشد تا بتوانند ثبت شرکت خود را انجام دهند

افزایش سرمایه شرکت در کرج

هنگامی که تصمیم به افزایش سرمایه شرکت گرفته می شود به این معنی است که سرمایه اسمی ثبت شده افزایش پیدا میکند. چنانچه شرکت بخواهد فعالیت خود را گسترش دهد باید نسبت به افزایش سرمایه اقدام نماید.

هزینه ثبت تغییرات شرکتها

ثبت تغییرات شرکت به این معنی است که شرکت میتواند بعد از ثبت ، تغییراتی را در قرارداد نامه خود ایجاد کند. این نوع تغییرات معمولا در انجمن های معمولی یا مجمع هیأت مدیره اتفاق می افتد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

اشخاصی که در تلاش هستند اجتماعی را از دو نفر بیشتر تشکیل دهند که به این امور بپردازند و سود حاصل از این تلاش و فعالیت را در بین خود تقسیم نمایند می توانند اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود نمایند

ورود و خروج شریک شرکت در کرج

در ورود و خروج شرکا دو حالت صورت می گیرد. اول اینکه شخص جدیدی بجای شخص قبلی جایگزین می شود دوم اینکه بنا به دلایلی شخص جدیدی به شرکت اضافه می شود

استعلام شرکت

شرکت با دریافت مجوز و شماره ثبت ،قابل جستجو برای افرادی است که در ثبت شرکت خود به دنبال نام خاص و غیر تکراری هستند. در نتیجه قبل از انتخاب اسم برای شرکت استعلام از شرکت های ثبت شده بهترین کار می باشد در این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

همه تغییرات شرکت طی مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیأت مدیره که با ارائه دادن مدارک و اسناد دال بر تغییرات شرکت امکان پذیر می باشد .

ثبت تغییرات شرکت تعاونی در کرج

در شرکتهای تعاونی می توانید بر اساس نوع مفاد اساسنامه شرکت تغییراتی را انجام دهد که در جهت پایدار ماندن آن شرکت می باشد

انتخاب بازرس شرکت سهامی خاص

وظیفه رسیدگی به حساب های شرکت بر عهده بازرسان شرکت می باشد. علاوه براین نیز بازرسان عهد ه دار بررسی رعایت حقوق صاحبان سهام می باشند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟