لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

ثبت آنلاین شرکت در کرج


در دنیای امروز با توجه به دلایل گوناگون میل و رغبت افراد حقیقی به انجام فعالیت های اقتصادی در کرج در پناه شخصیت خیالی شرکت های تجاری در کرج با افزایش مواجه شده است و در رابطه با فعالیت های بزرگ به یک ضرورت و الزام تبدیل شده است. از این رو از مبادرات اولیه در تاسیس و راه اندازی شرکت های تجاری در کرج مطالعه درباره شیوه تشکیل و ثبت شرکت در کرج می باشد.

ثبت آنلاین شرکت در کرج

با عنایت به الکترونیکی شدن روال تقاضای ثبت شرکت در کرج در مرجع ثبت شرکت ها می توان از شیوه مراجعه به پورتال اداره ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir و کامل نمودن فرم مربوطه برای به ثبت رسانیدن شرکت اقدام نمود.

آشکار است که الکترونیکی شدن ابلاغ تقاضای ثبت شرکت در کرج صرفه جویی در هزینه و زمان درخواست کنندگان را هم به همراه خواهد داشت.

در این نوشتار به مراحل ثبت آنلاین شرکت در کرج می پردازیم.متقاضیان محترم علاوه بر مطالعه این مقاله قادر می باشند ازطریق تماس با مشاوران و کارشناسان خبره و کاردان ثبت وکیل ثبت تغییرات شرکت از مشاوره تخصصی و رایگان این مجموعه هم بهره مند شوند.

مراحل ثبت آنلاین شرکت در کرج

مراحل ثبت آنلاین شرکت در کرج به شرح ذیل می باشد :

1. وارد سامانه ثبت شرکت ها شوید

جهت ثبت شرکت آنلاین در کرج به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه نمایید. مراحل تکمیل اطلاعات در سامانه به ترتیب زیر است :

2.اطلاعات متقاضی را تکمیل کنید

درج  نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و… متقاضی تأسیس شرکت یا مؤسسه / تابعیت متقاضی /  در صورت ایرانی بودن وارد کردن شماره ملی و در صورت غیر ایرانی بودن وارد کردن شماره گذرنامه /  سمت متقاضی قید گردد.

3.نام و نوع شرکت را مشخص کتید

در این قسمت می بایست به ترتیب اولویت 5 اسم را به منظور شرکت خود در کرج انتخاب نمایید تا از میان آن ها یکی تایید شود انتخاب نمودن اسم به منظور شرکت در کرج دربردارنده باید ها و نبایدهای خاص خود می باشد.

نام های انتخابی بایستی دربردارنده شرایط ذیل باشد :

  1. دارای معنا و مفهوم باشد.
  2. با فرهنگ اسلامی مطابقت نداشته باشد.
  3. سابقه ثبت نداشته باشد.

در این مرحله به شما یک کد رهگیری داده می شود تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها در کرج تنها از شیوه وارد نمودن این کد در سامانه مزبور قادر باشید از شیوه و روال ثبت آن مطلع شوید.

شایان ذکر است که،انتخاب نام شرکت در کرج ، یکی از مهم ترین اقداماتی است که در مسیر ثبت شرکت در کرج انجام می شود ، نام شرکت در کرج می بایست معرف ایده و کسب و کار شما باشد. 

اگر موفق نشدید نام مناسبی را برای شرکت خود انتخاب نمایید یعد از مراحل اینکه ثبت شرکت به پایان رسید این امکان وجود دارد که نام شرکت را تغییر دهیددر جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقاله تغییر نام شرکت در کرج مراجعه نمایید و مقاله را مطالعه نمایید.

4.موضوع شرکت را درج نمایید

اطلاعات مورد نیاز در مرحله بعدی مدت و موضوع فعالیت شرکت آنلاین در کرج می باشد . در مورد این اطلاعات در گذشته با شرکای خود مشورت کنید. برای مشخص کردن مدت فعالیت شرکت  در کرج یکی از  2گزینه «محدود» یا «نامحدود» را باید انتخاب کنید.اما برای راحتی در انتخاب موضوع فعالیت، سامانه فهرستی را در اختیار شما قرار می دهد.برای مثال فعالیت های علمی،آموزشی و پژوهشی و …در این فهرست گنجانده شده اند. یادتان باشد که برخی از فعالیت ها نیاز به مجوز دارد که برای ثبت شرکت آنلاین در کرج بایستی آن را هم تهیه کنید.

5.نشانی شرکت را مشخص کنید

این قسمت «با مشخصات مرکز اصلی» در سایت معرفی شده است.در اینجا لازم است نشانی ای را به منظور محل دفتر شرکت ارائه بدهید،هم چنین شماره تماس و کدپستی .اگر هنوز مکانی برای شرکت انتخاب نکرده اید ،می توانید نشانی منزل خود یا یکی از شرکا را در این بخش ثبت کنید؛به یاد داشته باشید تمام مدارکی که از طرف اداره ثبت شرکت ها برای شما ارسال می شود در نهایت به همین نشانی خواهد آمد.

6. سرمایه شرکت را وارد کنید

در بخش «سرمایه شخص حقوقی» سایت اداره ثبت شرکت ها  بایستی تکلیف میزان سرمایه شرکت آنلاین در کرج را مشخص کنید.در شرکت های سهامی ، تعداد سهم و ارزش اسمی آن هم در این فرم وارد می شود .برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه مورد نیاز 100هزار تومان است.با این حال مبلغ سرمایه اولیه تاحدودی نشانه ای از اعتبار شرکت است.بنابراین عده ای به منظور آغاز به کار شرکت آنلاین در کرج سرمایه ای را به مبلغ10میلیون تومان در نظر می گیرند.

7. شرکا را معرفی نمایید

حالا می بایست در فرمی که در مرحله بعد پیش رویتان قرار می گیرد مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را وارد کنید، اگر تعداد این اشخاص بیش از 150نفر باشد باید فرمی را که از پیش در سایت بارگذاری شده دریافت و اسامی و مشخصات افراد را در آن وارد کنید؛ در این بخش اطلاعات شناسنامه ای و هم چنین آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می شود.

8. سهام شرکا را مشخص کنید

گام بعدی پرکردن اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شرکاء است،با انتخاب نام هر یک از اعضاء مشخص می کنید که این فرد چه تعداد سهام دارد. «نوع سهام» در حقیقت گزینه ای است که در آن نقدی یا غیر نقدی بودن سرمایه مشخص می شود. سمت اشخاص و ارتباط آن ها با یکدیگر در فرم های مراحل بعد ثبت می شود.مقصود از ارتباط اشخاص با یکدیگر ، مشخص بودن وکیل و موکل و قیم قانونی و …در ارتباط با شرکا و اعضای شرکت آنلاین در کرج است.

9. شعبه های شرکت را معرفی نمایید

در صورتی که قرار است شرکت شما شعبه هایی هم اینجا و آنجا داشته باشد لازم است در فرم مربوط به این قسمت مشخصات این شعب وارد شود؛ البته در صورتی که هنوز تکلیفی برای این موضوع از طرف سهامداران روشن نشده باشد می توان معرفی شعب را به زمانی دیگر موکول کرد ودر فرم قسمت شعب ،گزینه مربوط به نداشتن شعب را انتخاب کنید.بعد از مشخص نمودن تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص در آن ،بایستی به سراغ تعیین سال مالی شرکت بروید و در مرحله بعد فرم مربوط به صورتجلسه را تکمیل کنید.

10. اساسنامه را ارائه دهید

بعد از آن که اطلاعات تایید گردید از شما تقاضا می شود که در سایت اساسنامه وشرکتنامه را هم بارگذاری نمایید.اساسنامه و شرکتنامه شرکت ها در کرح دربردارنده فرم های پیش فرض می باشند که تنها می بایست آن ها را تکمیل نمایید و در نهایت در صورت تمایل قادر می باشید قوانین مخصوص شرکت خودتان را به آن اضافه نمایید.حالا می بایست رونوشت برابر اصل شده از اساسنامه خود را در سایت اداره ثبت شرکت ها بارگذاری نمایید.

11.مدارک را تایید نمایید

در مرحله پایانی با عنایت به نوع شرکت در کرج مدارکی را که درخواست کننده بایستی ارائه نماید نشان داده شده است وبایستی  برروی گزینه تایید مدارک مورد نیاز کلیک نمود.هم چنین درخواست کننده می بایست به منظور تهیه و تدوین آن ها مبادرت نماید.از اینجا به بعد کار اصلی تان در سامانه تمام شده است و فقط باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت ها از شما بخواهد مدارک را برای آن ها ارسال کنید.

در جهت مطالعه بیشتر و کسب اطلاعات در مورد مدارک ثبت شرکت در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید .

متقاضیان محترم به منظور ثبت آنلاین شرکت در کرج می توانند با ما در وکیل ثبت تغییرات شرکت تماس حاصل نمایند مشاوران و کارشناسان ما شما را در این امر یاری خواهند کرد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

وظایف مجمع عمومی فوق العاده

مجمع عمومی فوق العاده که از اجتماع صاحبان سهام شرکت تشکیل شده است در زمان های اضطراری و هنگامی که موضوع فوق العاده پیش امده باشد تشکیل می گردد.در این مقاله به وظایف مجمع عمومی فوق العاده پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

اساسنامه شرکت

یکی از مهمترین بخش های شرکت را اساسنامه تشکیل می دهد. داشتن اساسنامه برای تمامی شرکت های سهامی اعم از خاص یا عام الزامی می باشد

هزینه ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج و قانونی نمودن شرکت ملزم به واریز کردن هزینه هایی می باشد که شرکت به صورت قانونی ثبت شود.

تفاوت اساسنامه و شرکت نامه چیست ؟

در واقع اساسنامه سندی می باشد که به شرکت اعتبار می بخشد ولی شرکت‌نامه مختص شرکت‌هاى با مسؤوليت محدود، تضامنى و نسبى مى‌باشد در این مقاله به تفاوت اساسنامه و شرکتنامه می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

انواع موسسات غیر تجاری در کرج

موسسات غیر تجاری در کرج همان طور که از نام آنها مشخص می باشد موسساتی هستند که فعالیت های آنها تجاری در کرج نمی باشد در قانون تجارن انواع مختلفی برای موسسات غیر تجاری معرفی نموده است که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود .

وظایف مجمع عمومی عادی چیست؟

در این مقاله به وظایف مجمع عمومی عادی پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

وظایف مجمع عمومی موسس چیست؟

در شرکت های سهامی تشکیل مجمع عمومی موسس الزامی می باشد مجامع عمومی موسس هرکدام وظایفی را بر عهده دارند که در این مقاله به آن پرداخته می شود .

سهام چیست؟

قسمتی از سرمایه شرکت که به سهامدار تعلق دارد سهم گفنه می شود.هم چنین سهم تعیین کننده میزان مشارکت،همکاری و ضمانت ها و منفعت های مالک سهام در شرکت سهامی می باشد

اظهارنامه ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

از جمله اوراق الزامی که مورد نیاز ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ، اظهارنامه می باشد . از گونه اوراق بهاداری است و جز اسناد ثبتی شرکت محسوب می شود

اساسنامه شرکت چیست؟

در این مقاله در خصوص اساسنامه شرکت مطالبی ارائه شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟