لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

آخرین تغییرات شرکت در کرج


پس از آن که شرکتی د ر کرج به ثبت رسید این امکان وجود دارد که نیاز داشته باشند تا بعضی از مواردی که ثبت شده اند تغییر کنند.

از جمله این تغییرات مواردی اعم از تغییر در آدرس شرکت، تغییر موضوع فعالیت شرکت، تغییر نام، افزایش یا کاهش سرمایه، جابه جایی  مقام ‌های اعضای هیات مدیره، خروج بعضی از اعضای هیات مدیره و ورود اعضای جدید ، فوت بعضی از اعضای هیات مدیره و جایگزینی با اعضای جدید، انتقال و جابه جایی سهم الشرکه در شرکت با مسئولیت محدود و انتقال و جابه جایی سهام در شرکت سهامی خاص و … می باشند.

به منظور انجام هر کدام یک از تغییرات شرکت هایی که در فوق ذکر شده است بایستی صورتجلسه ای به صورت تک تک و مختص همان نوع تغییر تنظیم گردد و ثبت صورتجلسه صورت پذیرد.

در صورتی که هر اشتباه کوچکی در تنظیم این صورتجلسات صورت بگیرد این امکان وجود دارد که سبب وارد شدن خسارت های مالی و حقوقی به شرکت و اعضای هیئت مدیره شود به همین دلیل سفارش می شود که کارهای تنظیم و ثبت صورتجلسات به وکیلی که کاردان و با تجربه می باشد محول شود.

جهت مطالعه بیشتر در این مورد می توانید به مقاله ثبت تغییرات شرکت در کرج مراجعه نمایید . 

علت ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات، دربردارنده آخرین تغییرات و بروزرسانی های شرکت می باشد که دربردارنده چند نتیجه اصلی به شرح ذیل را در بر خواهد داشت. 

  1. جذب اعتماد و رضایت مشتریان. 
  2. جذب اعتماد شرکا و سهامداران. 
  3. افزایش میزان اعتبار شرکت. 

دربعضی از موارد قانونی به دلیل  نیاز به روزنامه رسمی که دربردارنده  آخرین تغییرات شرکت می باشد، به دلیل پیش گیری از مانع ها و مشکلات قانونی و کسب و کار، هر نوع تغییری که در شرکت  ایجاد می شود ، می بایست ثبت شود.

مدارک آخرین تغییرات شرکت در کرج

مدارک لازم به منظور تغییرات شرکت در کرج به شرح ذیل می باشد:

  1. رونوشت شناسنامه و کارت ملی همه ی اعضای هیئت مدیره ارائه گردد.
  2. رونوشت اساسنامه شرکت ارائه گردد.
  3. رونوشت اظهارنامه شرکت ارائه گردد.
  4. رونوشت آگهی تاسیس ارائه گردد.
  5. رونوشت روزنامه رسمی شرکت ارائه گردد.
  6. رونوشت آخرین تغییرات ارائه گردد.

مدت زمان ثبت تغییرات شرکت در کرج

مدت زمان لازم به منظور ثبت هرگونه  تغییراتی در رابطه با شرکت های ثبت شده 25 روز کاری می باشد.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج 

تمام شرکت ها به منظور ثبت تغییرات شرکت در کرج ، نخست صورت جلسه ای را با موضوع ثبت تغییرات شرکت تهیه و تدوین می نمایند  که دربردارنده  امضا کل  شرکا می باشد.

بعد از آن با رجوع نمودن به سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکت به نشانی (www.irsherkat.ssaa.ir) ، مدارک مورد نیاز به منظور ثبت تغییرات شرکت را بارگذاری نموده و کلیه  اطلاعات درخواست شده در سامانه را با دقت و به صورت کامل و جامع در جای مناسب وارد می کنند. در این مرحله به منظور ثبت تغییرات شرکت بایستی به شکل حضوری به اداره ثبت شرکت ها رجوع نمایید اما  خاطرتان باشد که قبل از رجوع نمودن به شرکت، بایستی مدارک مورد نیاز به منظور ثبت تغییرات شرکت را به اداره ذکر شده ارسال کرده باشید. در آخرین مرحله پروسه  ثبت تغییرات شرکت بعد از پرداخت نمودن هزینه آگهی تغییرات به دست آمده  در شرکت خودتان  را در یک روزنامه رسمی و کثیر الانتشار قید کنید.

شایان ذکر است که در صورتی ثبت تغییرات شرکت ایجاد می شود که هیئت مدیره شرکت تصمیم داشته باشند یکی از اطلاعاتی که در مدارک ثبتی خود وجود دارد را تغییر دهند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج می توانید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان وکیل ثبت تغییرات شرکت بهره مند گردید فقط با یک تماس تلفنی.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انحلال شرکت تعاونی در کرج

در مواردی که اتحادیه تعاونی یا شرکت با تصمیم­ گیری مجمع عمومی فوق العاده منحل می­شود باید صورتجلسه آن در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد در این مقاله از روش ها انحلال تعاونی اطلاعاتی قید شده است لطفا مطالعه نمایید

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

در صورتی که شرکت در کرج در طول حیات خود نیازمند این باشد که تغییراتی را انجام دهد در هر زمانی می توان به منظور آن تغییر مبادرت کرد. بدین منظور می توان صورتجلسه ای تغییرات شرکت در کرج را به صورت اینترنتی ثبت نمود که در این مقاله مطالعه می نمایید .

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

رایج ترین تغییراتی که انجام میشود تغییر آدرس شرکت در کرج می باشد . زمانی که ثبت شرکت در کرج به پایان رسیده باشد می توانید اعمال تغییرات را انجام دهید .

ثبت صورتجلسات مجامع

به منظور انجام هر نوع تغییراتی در شرکت اعم از ورود و خروج شرکا، افزایش و یا کاهش سرمایه شرکت و.... بایستی صورتجلسه تغییرات تنظیم گردد.

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده

باتوجه به قالبهای شرکت های تجاری در ابتدا به گونهای از صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت با مسئولیت محدود در کرج می پردازیم

انواع تغییرات شرکت در کرج

پس از تاسیس و راه اندازی شرکت در کرج این امکان وجود دارد که موسسین (سهامداران) تصمیم به ایجاد تغییراتی در شرکت بگیرند در شرکت تجاری در ایجاد تغییرات شرکت مواردی مختلفی را می توان تغییر داد که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

انحلال شرکت تضامنی در کرج

انحلال شرکت تضامنی در کرج به دلایلی می باشد یعنی ممکن است که شرکت تضامنی در کرج ثبت شده است مطابق دلایلی که رخ می دهد منحل شود

مجمع عمومی عادی چیست ؟

مجمع عمومی عادی تنها وسیله ای می باشد که دارندگان سهام می توانند نظرهای خود را اعمال کنند در این مقاله به مطالعه مجمع عمومی عادی و ظایف آن بپردازید .

نمونه صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود

در جهت تغییر در شرکت با مسئولیت محدود الزامی است صورتجلسه تغییرات آنرا تنظیم نمایید ، الزامی است که در 3 نسخه به تنظیم برسد و بر روی سربرگ شرکت تنظیم شود

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت د ر کرج

برای اعمال تغییرات شرکت و ثبت آن تغییرات باید در ابتدا صورتجلسه ای تنظیم شود که در این مقاله به نحوه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج پرداخته می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟