لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

استعلام نام شرکت در کرج


همان طور که افراد حقیقی دربردارنده اسم می باشند افراد حقوقی هم دربردارنده نام هستند. هر شرکتی در کرج  بایستی با توجه به دستور محتوای اساسنامه متناسب با شیوه تشکیل، نوع سرمایه و موضوع فعالیت خود اسمی را انتخاب نماید تا به میانجگری آن فعالیت و راندمان خود را از دیگران تمییز و متفاوت کند.

نام شرکت در کرج معرفی کننده شرکت در کرج و موضوع فعالیت شرکت در کرج می باشد و برروی بازاریابی شرکت در کرج تأثیری مستقیم دارد بنابراین بایستی با دقت نظر و حکیمانه انتخاب شود.

از جانب دیگری انتخاب نمودن اسم شرکت در کرج منحصرا محدود به سلیقه موسسین شرکت در کرج نمی باشد و بایستی نظر اشخاص بسیاری از قشرهای جامعه را به سمت و سوی خود جذب نماید و به منظور آن ها هم جذاب باشد.

کد کرج - اخذ ایران کد در کرج

در جهت مطالعه بیشتر درباره کد کرج - اخذ ایران کد در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه کنید و اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

تحقیقات نشان داده اند شرکت هایی که در کرج به درستی اسم خود را انتخاب نکرده اند بسیار موفق تر از اشخاصی بوده اند که از نام های کلیشه ای و تکراری به منظور شرکت خود در کرج استعمال نموده اند.

در دنیای امروز انتخاب نمودن اسم شرکت در کرج بسیار دشوارتر از گذشته گردیده است زیرا که حجم اسم هایی که به ثبت رسیده اند در دهه های اخیر به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

(در این خصوص لازم به توضیح است که اداره ثبت شرکت ها در کرج به منظور حفظ حقوق مالکان نام شرکت های ثبت شده در کرج ،به منظور انتخاب نمودن اسم شرکت در کرج محدودیت هایی را قایل شده است. از جمله ی این محدودیت ها پیشگیری واجتناب از ثبت نام تکراری است) این افزایش اسامی نیاز به دقت نظر و ابتکار در انتخاب نام شرکت در کرج را تشدید نموده است.حتی بهترین نام ها هم در صورتی که در گذشته به ثبت رسیده باشند بدون اعتبار بوده و قابلیت ثبت ندارند. بنابراین  به منظور پیشگیری از رد نام در سامانه ی اداره ی ثبت شرکت ها در کرج ،قبل از ثبت نام شرکت در سامانه حتماَ نام انتخابی را استعلام نمایید. در ذیل به روش های استعلام نام شرکت در کرج می پردازیم.

می توانید اطلاعات خود را با مطالعه مقاله انتخاب نام شرکت در کرج تکمیل نمایید .

مراحل استعلام نام شرکت در کرج

الف) استفاده از پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir

به منظور کسب نمودن اطمینان از عدم ثبت نام انتخابی شرکت در کرج می توانید به سامانه ی استعلام اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه نمایید. این سامانه زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد و علاوه بر شرکت ها  در کرج کلیه افراد حقوقی کشور مانند ارگان های دولتی و شهرداری ها را در بر می گیرد.

بعد از وارد شدن در سامانه، درج نمودن حداقل یکی از سه رقم اطلاعاتی ذیل الزامی و ضروری می باشد.

  1. شماره ثبت.
  2. شناسه ملی.
  3. نام شخصیت حقوقی.

با وارد کردن حداقل یکی از اطلاعات بالا در صورتی که شرکت مورد نظر در گذشته به ثبت رسیده باشد اطلاعات کلی آن که دربرگیرنده مواردی اعم از اسم کامل،تاریخ تاسیس و ثبت،شناسه ملی واحد ثبتی و کد پستی شرکت در کرج است قابل مشاهده می باشد.

ب) استفاده از پایگاه های اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور به نشانی http://rrk.ir

در این شیوه به منظور استعلام نام شرکت در کرج بعد از ورود به سامانه بالا به قسمت آگهی های قانونی رجوع نمایید و با ذکر نانم و کامل نمودن دیگر اطلاعات درخواست شده برروی گزینه جستجو کلیک کنید.

در این سامانه کلیه آگهی های افراد حقیقی همراه با اطلاعاتی مانند نام شرکت،موضوع شرکت و مشخصات و ویژگی های اعضای شرکت به منظور اصالت سنجی به شکل رایگان در دسترس خواهد بود.

ثبت نام شرکت در کرج

پس از استعلام نام شرکت در کرج در صورتی که  نام پیشنهادی شما در اداره ثبت شرکت ها  در کرح به ثبت نرسیده بود ،قادر می باشید با رجوع نمودن  به پایگاه الکترونیکی http://www.irsherkat.ssaa.ir به ترتیب اولویت 5 نام را انتخاب و در سامانه درج نمایید تا پس از بررسی و ارزیابی، یکی از نام ها مورد تایید قرار گیرد.

در ضمن، درخواست کننده تعیین نام بایستی شخصی از سهامداران یا موسسین یا وکیل رسمی دادگستری (با ارائه وکالت نامه) باشد. شایان ذکر است، به منظور مطالعه ی بیشتر در رابطه با مرحله های ثبت نام شرکت در کرج ،قادر می باشید به دیگر مقاله های ما در سایت مراجعه فرمایید.در این مقاله ها،به طور کامل و دقیق راجع به چگونگی ثبت نام شرکت در کرج توضیح داده شده است.

پس از تایید و تصدیق اسم به وسیله اداره ثبت شرکت ها در کرج اعتبار آن در صورت ثبت و به چاپ و آگهی رسیدن نامحدود می باشد.اما چنانچه به ثبت نرسد و آگهی نگردد اعتبار آن تا سه ماه از تاریخ تایید نان در کرج می باشد.این مدت زمان به منظور شرکت های سهامی عام 6 ماه است.

متقاضیان محترم در صورت مواجه شدن با هر گونه سوال و یا نقصی قادر می باشند با ما در وکیل ثبت تغییرات شرکت در ارتباط باشند مشاوران و کارشناسان ما در ثبت تغییر نام شرکت شما را در این امر مهم یاری می نمایند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

وظایف مجمع عمومی عادی چیست؟

در این مقاله به وظایف مجمع عمومی عادی پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

وظایف مجمع عمومی موسس چیست؟

در شرکت های سهامی تشکیل مجمع عمومی موسس الزامی می باشد مجامع عمومی موسس هرکدام وظایفی را بر عهده دارند که در این مقاله به آن پرداخته می شود .

سهام چیست؟

قسمتی از سرمایه شرکت که به سهامدار تعلق دارد سهم گفنه می شود.هم چنین سهم تعیین کننده میزان مشارکت،همکاری و ضمانت ها و منفعت های مالک سهام در شرکت سهامی می باشد

انتخاب نام شرکت در کرج

زمانی که یک شرکت شرایط تاسیس را دارد در ابتدا باید یک نام یا نشان را برای خود انتخاب نماید در این مقاله می توانید د رمورد انتخاب نام شرکت در کرج اطلاعات لازم را کسب نمایید

ثبت آنلاین شرکت در کرج

با عنایت به الکترونیکی شدن روال تقاضای ثبت شرکت در کرج در مرجع ثبت شرکت ها می توان از شیوه مراجعه به پورتال اداره ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir و کامل نمودن فرم مربوطه به منظور به ثبت رسانیدن شرکت اقدام نمود.

اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود در کرج

اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود در کرج متشکل از 27 ماده و سه تبصره است در این مقاله به شرح آن پرداخته می شود .

استعلام نام شرکت در کرج

به منظور پیشگیری از رد نام در سامانه ی اداره ی ثبت شرکت ها در کرج ،قبل از ثبت نام شرکت در سامانه حتماَ نام انتخابی را استعلام نمایید. در این مقاله از نحوه استعلام نام شرکت در کرج اطلاعات مفیدی را مطالعه نمایید .

تفاوت اساسنامه و شرکت نامه چیست ؟

در واقع اساسنامه سندی می باشد که به شرکت اعتبار می بخشد ولی شرکت‌نامه مختص شرکت‌هاى با مسؤوليت محدود، تضامنى و نسبى مى‌باشد در این مقاله به تفاوت اساسنامه و شرکتنامه می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

قوانین ثبت شرکت در کرج

در صورتی که دو یا چند نفر در کرج جهت انجام کارهای تجاری با سهم بندی سرمایه و شیوه تقسیم سود و زیان مطابق محتوای قرارداد تفاهم کنند پروسه فعالیت آن ها یک شرکت را در کرج تشکیل داده است.

اساسنامه شرکت

یکی از مهمترین بخش های شرکت را اساسنامه تشکیل می دهد. داشتن اساسنامه برای تمامی شرکت های سهامی اعم از خاص یا عام الزامی می باشد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟