لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت تضامنی در کرج


در جهت امور فعالیت های تجاری که در بین افراد دو و یا چند نفر که مسئولیت تضامنی را بر عهده دارند تشکیل می شود. اصالت در شرکت های تضامنی با خود شرکا می باشد . اعتبار شرکا در این نوع شرکتها بیشتر از سرمایه آن می باشد.

در صورت اینکه شرکت بدهی و یا بدهکاری هایی داشته باشد شرکا مسئولیت پرداخت این نوع بدهی ها هستند . هم چنین این قروض معمولا از کمبود دارای های شرکت می باشد که شرکا باید تأمین نمایند تا دیگر شرکت بدهکار نباشد . تشکیل شدن این نوع شرکتها معمولا در بین پدر و پسران و یا اشخاص فامیل امکان پذیر است . شرایطی که شرکتهای تضامنی باید داشته باشند حداقل دارای 2 نفر شریک باشند وکمتر از آن امکان ثبت وجود ندارد . پس از تصمیم به تأسیس شرکت تضامنی باید اقدام به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها نمایید.

شرایط تشکیل شرکت تضامنی در کرج

 • در ابتدا باید قراردادی منعقد شود که شرکت ـدسیس شده و شرکا توافق کرده اند .
 • با در نظر گرفتن قواعد و مواردی که در امور جاری و مدیریتی شرکت وجود دارد باید اساسنامه شرکت را تهیه نمایید.
 • سرمایه نقدی شرکت را باید شرکا تأمین نمایند و سپس به حسابی بنام شرکت واگذار نمایند .
 • سرمایه نقدی شرکا پس از بررسی و تأیید از طریق کارشناسان رسمی مطابق اساسنامه شرکت ، سپس می توان آیین نامه را تنظیم نمود .

مدارک لازم برای ثبت شرکت تضامنی در کرج

 • اساسنامه شرکت را مطابق قوانین تجارت تکمیل نموده و ارائه آن در 2 نسخه
 • شرکتنامه شرکت را در دو نسخه ارائه داده شود
 • تقاضانامه شرکت را در دو نسخه ارائه داده شود
 • در مواردی که فعالیت شرکت ملزم به اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح می باشد الزامی می باشد که این مجوز دریافت شود و ارائه داده شود .
 • مدارک احراز هویتی شرکا و سهامدارن و ... الزامی است برابر اصل باشد
 • اخذ گواهی عدم سوء پیشینه شرکا و مدیران
 • صورتجلسه هیأت مدیره باید تنظیم گردد و ارائه آن در 2 نسخه داده شود .
 • در صورت وجود وکیل ارائه وکالتنامه

اسم شرکت تضامنی

داشتن اسم مخصوص در شرکت های تجارتی به طور کلی و در شرکت های تضامنی به طور خاص از نظر مسئولیت شرکا در مقابل اشخاص ثالث دارای اهمیت ویژه ای است.در اسم شرکت تضامنی باید عبارت (شرکت تضامنی) و لااقل اسم یک نفر از شرکا ذکر شود.
در صورتی که اسم شرکت مشتمل بر اسامی تمام شرکا نباشد باید بعد از اسم شریک،یا شرکایی که ذکر شده است،عبارتی از قبیل ( و شرکا) یا (و برادران) قید شود.(ماده 117)
در شرکت های خانوادگی بعد از ذکر نام شریک اصلی عبارت( و پسران) یا (و برادران) ذکر می گردد.ذکر نام شخص در اسم شرکت از مختصات شرکت تضامنی ( و نسبی) است و دیگر شرکت ها حق چنین کاری را ندارند.

مراحل تشکیل شرکت تضامنی

شرکت تضامنی وقتی تشکیل می شود که :

 1. شرکت نامه برابر قانون تنظیم شده باشد. 
 2.  تمام سرمایه نقدی شرکت تادیه شده باشد. 
 3.  سهم الشرکه غیرنقدی نیز تقویم ( ارزیابی ) و تسلیم شده باشد که در این مورد رضایت کلیه شرکاء شرکت شرط است یعنی باید همه شرکاء رضایت داشته باشند. 
 4. در شرکت تضامنی هیچیک از شرکاء نمی تواند سهم خود را به دیگری منتقل کند مگر با رضایت تمام شرکاء.
 5.  در شرکت تضامنی منافع به نسبت سهم الشرکه بین شرکاء تقسیم می شود. مگر اینکه به موجب شرکتنامه ترتیب دیگری مقرر شده باشد. 
 6. چون شرکت نامه،گویای مقدار سرمایه هر شرکت می باشد،به این منظور چند نکته از موارد مندرج در اساسنامه باید در آن قید گردد.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود

به محل آدرس هر شرکت می گویند که از نظر قانون به عنوان نشانی اصلی و دارای اعتبار به منظور هرگونه ارسال در نظر گرفته و اعلام می شود. پس از ثبت آن که شرکت ثبت شد می توان نسبت به تغییر آدرس اقدام نمود.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

همه تغییرات شرکت طی مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیأت مدیره که با ارائه دادن مدارک و اسناد دال بر تغییرات شرکت امکان پذیر می باشد .

ورود و خروج شریک شرکت در کرج

در ورود و خروج شرکا دو حالت صورت می گیرد. اول اینکه شخص جدیدی بجای شخص قبلی جایگزین می شود دوم اینکه بنا به دلایلی شخص جدیدی به شرکت اضافه می شود

مراحل ثبت شرکت در کرج

باتوجه به پیشرفت و توسعه دنیای اینترنت ، می توان بدون مراجعه به اداره ثبت شرکتها از طریق اینترنت اقدام به ثبت شرکت در کرج به صورت سامانه اینترنتی نمایید .

ثبت شرکت تضامنی در کرج

در جهت امور فعالیت های تجاری که در بین افراد دو و یا چند نفر که مسئولیت تضامنی را بر عهده دارند تشکیل می شود

تفاوت مجامع عمومی

کلیه تغییرات و تصمیمات شرکتها طی مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیأت مدیره انجام می پذیرد.

ثبت تغییرات موسسه در کرج

جهت اعمال هر نوع از تغییرات در موسسه باید مجمع عمومی فوق العاده و یا مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تشکیل شود

هزینه ثبت تغییرات شرکتها

ثبت تغییرات شرکت به این معنی است که شرکت میتواند بعد از ثبت ، تغییراتی را در قرارداد نامه خود ایجاد کند. این نوع تغییرات معمولا در انجمن های معمولی یا مجمع هیأت مدیره اتفاق می افتد.

ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج

از جمله شرکتهایی که در عمران و آبادی و آبادسازی در کرج فعالیت دارد شرکت عمرانی ساختمانی می باشد.

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

بعد از اتمام اقدامات اصولی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج می توان بر اساس متون اصلی اساسنامه، تغییراتی را اعمال نمایید که باید این تغییرات در مرجع اصلی اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟