لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

تغییر نام شرکت در کرج


شرکتهای تجاری این قابلیت را دارند که بعد ثبت آنها در کرج به اتمام رسید می توانند تغییراتی در موارد اساسنامه ایجاد نمایند . ممکن است در انتخاب نام شرکت در ابتدای تاسیس ، نامی را مناسب کسب و کار خود تعیین نکرده باشند  و بر اساس دلایلی که بر توسعه کسب و کار مرتبط می باشد باید تغییر نام شرکت را در کرج انجام دهند . 

تغییر نام شرکت در کرج

تغییر نام شرکت از مواردی می باشد که امکان دارد بعد از ثبت شرکت با آن روبرو شوید تغییر نام شرکت دارای مراحل خاص و ویژه ای می باشد.اسمی که قرار است برای شرکت انتخاب شود مستلزم این است که همه ی مقررات و قوانین و دستورات لازم مربوط به اسم شرکت ها و دریافت مجوزهای لازم رعایت شود.

شایان ذکر است که تصمیم ها درباره تغییر اسم شرکت ها در مجمع عمومی فوق العاده گرفته می شود.

آیا امکان تغییر نام شرکت وجود دارد؟

برخی از شرکت‎ها‎ به دلایل متفاوتی تمایل به تغییر نام شرکت خود دارند که این امر با رعایت شرایط ویژه ای صورت می‎گیرد البته بعد از تغییر نام شرکت، شماره ثبت، تاریخ ثبت و سایر شرایط شرکت تغییری پیدا نمی‎کند و تنها نام سابق آن تغییر می‎کند.

بعضی از شرکت ها ممکن از به دلیل های گوناگونی قصد داشته باشند نام شرکت خود را تغییر دهند به انجام رسانیدن این کار بر اساس شرایط خاصی انجام می شود. درخصوص تغییر نام شرکت تنها نام تغییر می کند و مواردی مانند نام شرکت،شماره ثبت،تاریخ ثبت و دیگر شرایط شرکت تغییر نمی کند.

جهت ثبت تغییرات شرکت در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در این مورد کسب نمایید

تغییر نام شرکت در کرج چگونه صورت می‎گیرد؟

برای آن که نام شرکتی تغییر یابد بایستی مجمع عمومی فوق العاده ای تشکیل شود وبرای آن که نام شرکت تغییر یابد بایستی صورتجلسه تنظیم گردد.بع از سپری کردن این مرحله بایستی مدارک شناسایی مدیر عامل، مدارک شرکت شامل رونوشت  آگهی تاسیس و روزنامه رسمی به همراه اسامی که انتخاب شده است  به اداره ثبت  تسلیم گردد.

شرایط و معیارهای انتخاب نام‎ها‎ی جدید برای شرکت

  1. اسامی که انتخاب می شوند  نبایستی  به صورت تک سیلابی باشند و بایستی ترکیب شده از سه سیلاب ( سه بخش) باشند. اسامی که دربردارنده ی دو بخش می باشد در صورتی که تکراری نباشند مورد قبول واقع می شوند.
  2. اسامی که انتخاب می‎شوند مطلوب است خاص باشند و زیاد عام نباشند این کار به تایید شدن نام شرکت بسیار یاری دهنده خواهد بود.
  3. اسامی انتخابی  بایستی  به زبان فارسی باشند و به زبان های بیگانه انتخاب نشده باشند شایان ذکر است که  واژگان عربی از این امر مستثنی می باشند و برای اسامی ناآشنای  فارسی، بایستی نامی  مستعار انتخاب نمایید.
  4. با شرط و  اجازه  فرمانداری و مراجع صلاحیتدار  می توان از اسامی شهرها و مکان ها استفاده نمود. همین طور اسامی مانند ایران، تهران، کانون و …از  واژه‎ها‎یی ملی و دولتی محسوب می شوند که انتخاب نمودن نام آن ها برای شرکت ممنوع می باشد.
  5. اسامی که برای شرکت انتخاب می‎گردند نبایستی با شرع، عرف و اخلاق جامعه مخالف باشند و تضادی داشته باشد.(اصراری برای دینی ـ مذهبی بودن نام‎ها‎ نیست)

وکیل ثبت تغییرات شرکت مجری تخصصی در زمینه ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

چگونگی تغییر نام شرکت‎های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت‎ها‎ی محدود

۱– مدارک مورد نیاز برای تغییر نام شرکت سهامی خاص

برای تغییر نام شرکت سهامی خاص مدارک زیر مورد نیاز می‎باشد:

۱– نخست بایستی  جلسه مجمع عمومی فوق العاده تشکیل شود و صورت جلسه باید به وسیله ی هیات مدیره شرکت به امضا رسیده باشد.

۲– شخص درخواست کننده  بایستی قبل از  انجام دادن مرحله های اداری به منظور پرداخت نمودن هزینه ثبت مبادرت نماید و بعد از آن به منظور ثبت نام جدید به واحد تعیین نام رجوع کند.

۳–  مطابق  قانون تجارت و اساسنامه شرکت،  بایستی مراسم دعوت انجام شود.

۴–     اصل صورتجلسه و فهرست  سهامدارانی که در جلسه حضور داشته اند و به به وسیله ی آن ها به امضا رسیده اند  فیش پرداخت نمودن هزینه ی ثبت  به منظور تغییر نام، اصل روزنامه آگهی دعوت و جواز دریافت شده به موسسه ی  ثبت شرکت هاارائه می گردد. پس از آن که تمامی مدارک تسلیم و نام شرکت مورد قبول واقع گردید تغییر نام انجام می شود.

تغییر نام در شرکت‎ها‎ی با مسئولیت محدود

  1. نخست بایستی  مجمع عمومی فوق العاده تشکیل شود، وبعد از آن صورتجلسه در آن جلسه تنظیم شود و به امضای تمامی اعضا و شرکا برسد.
  2. درصورتی که  مجمع فوق العاده با اکثریت شرکاء تشکیل گردد، تسلیم  مدارک هویتی  و رعایت نمودن  مراسم  دعوت با توجه و مطابق  اساسنامه شرکت و قانون تجارت الزامی و ضروری  می‎باشد.
  3. درصورتی که تعداد شرکا به بیشتر از ۱۲ نفر بر سد، انتخاب نمودن  و درج  نام اعضای بازرسی دربالای صورت جلسه الزامی و ضروری می باشد و بازرسان بایستی ذیل صورت جلسه ذکر شده را به امضا برسانند.
  4. به  مدت زمان یک ماه  مهلت درنظر گرفته شده است تا شخصی از شرکای یا نماینده رسمی شرکت بایستی به اداره ثبت شرکت‎ها‎ رجوع کند و هزینه‎ها‎یی که به ثبت مربوط می شود را پرداخت  نماید و  رسید بانکی را همراه  با  اصل صورتجلسه به واحد تعیین نام تسلیم نمایند.

پس از آن که نام به وسیله ی کارشناس مربوطه تایید گردید صورتجلسه بایستی به قسمت پذیرش تسلیم شود شایان ذکر است که وکیل یا شخصی از شرکا بایستی اسنادی را که به تغییر نام  در اداره ی ثبت مربوط می باشد را امضا نمایند.  

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انحلال شرکت تعاونی در کرج

در مواردی که اتحادیه تعاونی یا شرکت با تصمیم­ گیری مجمع عمومی فوق العاده منحل می­شود باید صورتجلسه آن در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد در این مقاله از روش ها انحلال تعاونی اطلاعاتی قید شده است لطفا مطالعه نمایید

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

رایج ترین تغییراتی که انجام میشود تغییر آدرس شرکت در کرج می باشد . زمانی که ثبت شرکت در کرج به پایان رسیده باشد می توانید اعمال تغییرات را انجام دهید .

ثبت صورتجلسات مجامع

به منظور انجام هر نوع تغییراتی در شرکت اعم از ورود و خروج شرکا، افزایش و یا کاهش سرمایه شرکت و.... بایستی صورتجلسه تغییرات تنظیم گردد.

اظهارنامه کاهش سرمایه سهامی خاص

اظهارنامه کاهش سرمایه سهامی خاص باید بر اساس مقرارت قانون تجارت باشد که در این مقاله به توضیحات بیشتر آن پرداخته می شود

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده

باتوجه به قالبهای شرکت های تجاری در ابتدا به گونهای از صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت با مسئولیت محدود در کرج می پردازیم

تغییر موضوع فعالیت شرکت در کرج

مقوله تعیین موضوع شرکت یکی از مهم ترین و بنیادی ترین مبحث ها در تاسیس و راه اندازی شرکت است در این مقاله به توضیحات بیشتری در مورد تغییر موضوع شرکت مطالعه نمایید .

نمونه صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود

در جهت تغییر در شرکت با مسئولیت محدود الزامی است صورتجلسه تغییرات آنرا تنظیم نمایید ، الزامی است که در 3 نسخه به تنظیم برسد و بر روی سربرگ شرکت تنظیم شود

انحلال شرکت تضامنی در کرج

انحلال شرکت تضامنی در کرج به دلایلی می باشد یعنی ممکن است که شرکت تضامنی در کرج ثبت شده است مطابق دلایلی که رخ می دهد منحل شود

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت د ر کرج

برای اعمال تغییرات شرکت و ثبت آن تغییرات باید در ابتدا صورتجلسه ای تنظیم شود که در این مقاله به نحوه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج پرداخته می شود

وظایف مجمع عمومی موسس در تشکیل شرکت تعاونی

شرکت تعاونی شرکتی می باشد که به منظور مدت نامحدودی و جهت بهتر شدن اوضاع اقتصادی شرکا و مهیا نمودن نیاز های آن ها تشکیل می گردد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟