لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

تغییر آدرس شرکت در کرج


تمامی شرکت ها پس از ثبت شرکت در کرج و شروع به فعالیت می توانند در صورت صلاحدید و یا در برخی موارد از روی اجبار تغییراتی را در اساسنامه شرکت و یا هر مورد دیگری که با شرکت ارتباط دارد اعمال نمایند. یکی از این تغییراتی که صورت می گیرد تغییر آدرس شرکت در کرج می باشد. زمانی که شرکت ثبت می شود در بند 3 اساسنامه آدرس شرکت به طور کامل به همراه کدپستی قید می شود. چنانچه خلاف این عمل شود زمان دریافت دفاتر پلمپ شده مالیاتی دچار مشکل خواهید شد.

اداره ثبت شرکت ها اصفهان

در جهت مطالعه بیشتر درباره اداره ثبت شرکت ها اصفهان می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

جهت تغییر آدرس شرکت،سهامداران و یا شرکا قادر می باشند با تشکیل صورتجلسه ای با نام مجمع عمومی فوق العاده نسبت به تغییر محل شرکت اقدام نمایند.البته این نکته نیز قابل ذکر است که اختیار تغییر محل شرکت در تبصره ی بند 3 اکثر اساسنامه ها ی شرکت های سهامی خاص و شرکت های با مسئولیت محدود به هیت مدیره نیز واگذار شده است.در این تبصره آمده است که هیئت مدیره می تواند به هر کجا که صلاح و مصلحت است آدرس شرکت را تغییر دهد و شعباتی برای شرکت تاسیس نماید.لذا تغییر آدرس شرکت توسط تصمیم هیئت مدیره(در صورتی که در اساسنامه چنین اختیاری به هیئت مدیره داده شده باشد) و یا مجمع عمومی فوق العاده قابل اجرا می باشد.

در صورتجلسه تغییر آدرس باید ثبت شود و چنانچه ـغییر آدرس از یک شهرستان به شهرستان دیگر باشد پرونده شرکت باید به همراه صورتجلسه به شهرستان مورد نظر ارسال شود.

هنگام تنظیم صورتجلسه تغییر آدرس شرکت در کرج باید نکات ذیل را در نظر گرفت :

 • صورتجلسات می بایست روی سربرگ شرکت ثبت شود و اشخاصی که دارای سمت می باشند آن را امضا کرده و مهر شرکت بر آن زده شود و سپس ارسال شود.
 • سه نسخه از صورتجلسه صادر شود و تمامی شرکا آن را امضا نمایند.
 • در صورتی که شرکت بخواهد از خیابانی به خیابان دیگر منتقل شود تنظیم یک صورتجلسه تغییر آدرس شرکت کافی است.
 • در صورتی که جلسه با حضور اکثریت شرکا برگزار شود بنا بر اساسنامه یاقانون تجارت رعایت دعوت شرکت با ارایه مستندات لازم است.
 • نام شرکا با قید میزان سهام در صورتجلسه ثبت شود و به امضای آنان برسد.
 • چنانچه تعداد شرکا زیاد باشد یک هیات نظارت که شامل سه نفر از شرکا می باشد تشکیل می شود.
 • تمامی صفحات صورتجلسه الزاما باید امضا شود.
 • چنانچه تغییر آدرس بر عهده هیات مدیره گذاشته شده باشد با توجه به نمونه صورتجلسه باید تنظیم شود و در عرض 3 روز به اداره ثبت شرکتها ارسال شده و بارکد پستی در سامانه ثبت شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت تغییر آدرس شرکت در کرج

 • تمامی مدارک ثبتی شرکت مهیا شود.
 • تنظیم صورتجلسه تغییر آدرس که تمامی شرکا یا سهامداران و یا اعضای هیات مدیره آن را امضا کرده باشند.
 • چنانچه تغییری مد نظر است تمامی مدارک تغییرات شرکت ارائه شود.
 • فتوکپی مدارک هویتی تمامی اعضای شرکت (در صورتی که دارای هیات نظار باشد، فتوکپی مدارک تمامی اعضای هیات نظار)

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

 • کامل کردن مدارک  و تحویل آن  به کارشناس
 • رونوشتی از آگهی تاسیس
 • رونوشتی از روزنامه رسمی
 • کپی مدارک هویتی تمامی اعضاء
 • چنانچه تغییر ادرس داشته باشد کپی آگهی آخرین تغییرات
 • صدور صورتجلسه و امضا آن توسط تمامی اعضا
 • مدارک به اداره ثبت ارائه شود.
 • چنانچه نقصی در مدارک باشد رفع نقص انجام شده و جهت تایید ارسال می شود.( یک نسخه از اطلاعات به صورت ارسال اینترنتی به کارشناسی ارائه شود)
 • تایید نهایی و آگهی تغییرات صادر شود
 • پس از دو هفته از صدور آگهی در روزنامه رسمی صادر شود.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

صفحات اصلی

homehomehomehomehomehomehomehomehomehome

نقل و انتقال سهام شرکت در کرج

جهت واگذاری و انتقال سهام شرکا باید یک صورتجلسه تنظیم نمایند و آن را امضا نمایند

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

تغییراتی که در شرکت می توان ایجاد کرد الزامی است که ثبت آن به پایان رسیده باشد . در نتیجه بر اساس مفاد اساسنامه تنظیم شده می توان در اموری تغییراتی را اعمال نمایید .

ورود و خروج شریک شرکت در کرج

در ورود و خروج شرکا دو حالت صورت می گیرد. اول اینکه شخص جدیدی بجای شخص قبلی جایگزین می شود دوم اینکه بنا به دلایلی شخص جدیدی به شرکت اضافه می شود

استعلام شرکت

شرکت با دریافت مجوز و شماره ثبت ،قابل جستجو برای افرادی است که در ثبت شرکت خود به دنبال نام خاص و غیر تکراری هستند. در نتیجه قبل از انتخاب اسم برای شرکت استعلام از شرکت های ثبت شده بهترین کار می باشد در این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید

هزینه ثبت تغییرات شرکتها

ثبت تغییرات شرکت به این معنی است که شرکت میتواند بعد از ثبت ، تغییراتی را در قرارداد نامه خود ایجاد کند. این نوع تغییرات معمولا در انجمن های معمولی یا مجمع هیأت مدیره اتفاق می افتد.

ثبت شرکت تعاونی در کرج

شرکت های تعاونی مشارکت های که از اجتماع افرادی در کرج در صنوف مختلف کنار هم می باشد که اهداف مشترکی را دنبال می کنند و به هم کمک می کنند

انتخاب بازرس شرکت سهامی خاص

وظیفه رسیدگی به حساب های شرکت بر عهده بازرسان شرکت می باشد. علاوه براین نیز بازرسان عهد ه دار بررسی رعایت حقوق صاحبان سهام می باشند.

تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود

به محل آدرس هر شرکت می گویند که از نظر قانون به عنوان نشانی اصلی و دارای اعتبار به منظور هرگونه ارسال در نظر گرفته و اعلام می شود. پس از ثبت آن که شرکت ثبت شد می توان نسبت به تغییر آدرس اقدام نمود.

آیا شرکتهای سهامی دولتی هستند ؟

شرکتهای سهامی دولتی هستند یا خیر باید گفت قاعدتا این شرکت با اخذ مجوز قانونی ایجاد شده است و 50 درصد از سرمایه آن متعلق به دولت می باشد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟