لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج ثبت شرکتهای تخصصی در کرج
ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت ساختمانی عمرانی در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج افزایش سرمایه شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج ورود و خروج شریک در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج


در شروع به تعریفی از شرکت سهامی خاص می پردازیم : به شرکتهایی که امور فعالیت اصلی آنها تجاری بازرگانی می باشد و سرمایه اصلی شرکت توسط موسسین تأمین می گردد و هم چنین در این نوع شرکتها سرمایه به سهام تقسیم می شود . مسئولیت صاحبان سهام فقط محدود به مبلغ اسمی سهام آنها می باشد.

شرکت سهامی خاص در کرج در ابتدا باید تأسیس شود سپس اقدامات ثبت انجام شود بدین صورت که بعد از گذراندن مراحلی از قبیل تنظیم اساسنامه وامضا نمودن آن ، تعهد نمودن سرمایه شرکت ، انتخاب مدیران و بازرسان شرکت نیز توسط مؤسسان شرکت تشکیل می شود. بدین صورت که اساسنامه ای که تنظیم می شود کلیه موارد قانونی شرکت به همراه تعداد اعضا و سمت و سهم آنها در آن قید شده است که الزامی است اعضا ذیل آن را امضا نمایند. مدیران و بازرسان انتخاب گردد و سمت آنها مورد قبول واقع شود . سرمایه لازمه مشخص شود.

کد کرج - اخذ ایران کد در کرج

برای مطالعه بیشتر درباره کد کرج - اخذ ایران کد در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 1. در شرکت های سهامی خاص حداقل سرمایه شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال است.
 2. در شرکت های سهامی خاص حداقل تعداد مدیران سه نفر است.
 3. در شرکت های سهامی خاص تعداد سهامداران نباید از سه نفر کمتر باشد.
 4. در شرکت های سهامی خاص اوراق قرضه قابل انتشار نیست.
 5. در شرکت های سهامی خاص سهام شرکت سهامی خاص قابل عرضه در بورس نیست.
 6. در شرکت های سهامی خاص انتقال سهام در شرکت سهامی خاص موکول به موافقت سایر شرکاست.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 • اظهارنامه ثبت شرکت در دو نسخه تکمیل شود.
 • اساسنامه شرکت نیز در دو نسخه ارائه داده شود.
 • صورتجلسه شرکت در مجمع عمومی موسسین نیز در دو نسخه ارائه داده شود .
 • مدارک هویتی اعضا و مدیران وبازرسین کارت ملی و شناسنامه برابر اصل شده ارائه داده شود .

برخی مواقع اعضا هیئت مدیر و یا سهامدارن خود شخص حقوقی هستند در این صورت باید مدارکی از قبیل آخرین روزنامه رسمی شرکت و یا نامه معرفی نمایده شرکت به همراه مدارک هویتی کارن ملی و شناسنامه نماینده شخص حقوقی نیز همراه مدارک ارائه داده شود.

دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اعضا و هیئت مدیره و بازرسان شرکت ( از تاریخ آن 6 ماه نباید گذشته باشد )

اقرار نامه ای باید تنظیم گردد که در ان مواردی طبق ماده 141 قانون اساسی ذکر شده است که سهامداران و یامدیران و یا بازرسان نیز باید رعایت نمایند :

ارائه اقرارنامه بازرس یا بازرسان در متن صورتجلسه مبنی بر اینکه هیچگونه نسبت فامیلی اعم از نسبی و سببی با مدیران و مدیر عامل شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم ندارند و خود و یا همسرشان نیز از مدیران و مدیر عامل شرکت بطور موظفی حقوق دریافت نمی دارند . در صورت کشف خلاف مشمول بند 3 ماده 243 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت خواهد بود. ارائه گواهی عدم سوءپیشنه کیفری کلیه اعضای هیات مدیره، مدیر عامل و بازرسان شرکت از طرف متقاضی ثبت لازم می باشد. در زیر همین بند نمونه اقرارنامه آورده شده است:

نمونه متن اقرارنامه : بازرس (بازرسین) اقرار نمودند مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و مواد 111 و 126 لایحه اصلاحی قانون تجارت نمی باشند.

 1. ارائه اصل وکالتنامه یا کپی برابر اصل وکالتنامه.
 2. ارائه اصل قیم نامه یا کپی برابر اصل قیم نامه.
 3. پرداخت فیش 40.000 ریال بعنوان هزینه.
 4. ارائه گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل 35% سرمایه اولیه شرکت.

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

نکاتی مهم برای شکل گیری شرکت سهامی خاص

جهت ثبت شرکت باید اقدامات لازم را در اداره ثبت شرکتها که سامانه ای برای آن اختصاص داده شده است انجام دهید و شرکت رانیز ثبت نمایید . علاوه بر ثبت شرکت در این سامانه می توان تغییرات شرکت را نیز ثبت نمود.

تعیین نام شرکت

مبلغ سرمایه شرکت تعیین گردد و 35 درصد از این سرمایه را در بانک سپرده گذاری کرده و گواهینامه ان اخذ گردد .

وارد سامانه شده و بر اساس نوع قالب ثبتی شرکت اطلاعات را درج نمایید . و هزینه های ثبت شرکت را پرداخت کرده و اظهارنامه آن پرینت اخذ نمایید و همراه مدارک به اداره ثبت شرکتها از طریق پست ارسال نمایید .

پرونده ثبت شرکت متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تأیید اطلاعات متقاضی نتیجه ابلاغیه ارسال می شود . بر اساس نقص و یا تأیید پرونده کتقاضی باید اقدامات لازم را انجام دهد .

اطلاعات ثبت شرکت به مدت 1 ماه در روزنامه انتشار می یابد در صورت عدم وجود معترض بر پرونده به دستور رئیس اداره چاپ روزنامه رسمی انتشار می یابد . هم چنین شماره ثبت به متقاضی ارسال می شود

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

صفحات اصلی

homehomehomehomehomehomehomehomehomehome

تغییر آدرس شرکت در کرج

تغییر آدرس شرکت در کرج با صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده صورت می گیرد.

متن صورتجلسه ثبت شرکت سهامی خاص

در شرکت های سهامی خاص تنظیم و ثبت صورتجلسه با ید مطابق قوانین تجارت انجام شود د راین مقاله می توانید راهنمایی لازم را کسب نمایید

ورود و خروج شریک شرکت در کرج

در ورود و خروج شرکا دو حالت صورت می گیرد. اول اینکه شخص جدیدی بجای شخص قبلی جایگزین می شود دوم اینکه بنا به دلایلی شخص جدیدی به شرکت اضافه می شود

استعلام شرکت

شرکت با دریافت مجوز و شماره ثبت ،قابل جستجو برای افرادی است که در ثبت شرکت خود به دنبال نام خاص و غیر تکراری هستند. در نتیجه قبل از انتخاب اسم برای شرکت استعلام از شرکت های ثبت شده بهترین کار می باشد در این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید

هزینه ثبت تغییرات شرکتها

ثبت تغییرات شرکت به این معنی است که شرکت میتواند بعد از ثبت ، تغییراتی را در قرارداد نامه خود ایجاد کند. این نوع تغییرات معمولا در انجمن های معمولی یا مجمع هیأت مدیره اتفاق می افتد.

ثبت شرکت تضامنی در کرج

در جهت امور فعالیت های تجاری که در بین افراد دو و یا چند نفر که مسئولیت تضامنی را بر عهده دارند تشکیل می شود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

اشخاصی که در تلاش هستند اجتماعی را از دو نفر بیشتر تشکیل دهند که به این امور بپردازند و سود حاصل از این تلاش و فعالیت را در بین خود تقسیم نمایند می توانند اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود نمایند

تأسیس شرکت قبل از ثبت آن

وقتی که یک شرکت حقوقی ثبت شود میتواند فعالیت شرکت سهامی داشته باشد. زمانی میتوان به این امر دست پیدا کرد که قوانین جاری در مجمع عمومی موسس برقرار شود و اختیاراتی که به او داده شده را انجام دهد.

تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود

به محل آدرس هر شرکت می گویند که از نظر قانون به عنوان نشانی اصلی و دارای اعتبار به منظور هرگونه ارسال در نظر گرفته و اعلام می شود. پس از ثبت آن که شرکت ثبت شد می توان نسبت به تغییر آدرس اقدام نمود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟